راهکارهای جامع استخراج ارزهای دیجیتال در ایران

واحد مایننیگ نوآی، به روزترین خدمات استخراج ماینینگ دیجیتال را در ایران ارائه میدهد. این واحد میکوشد از پتانسیل های رقابتی ایران در زمینه مایننینگ نهایت استفاده را کرده و شرایط کسب درآمد برای ایرانیان را فراهم آورد.

 responseive image

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است که با استفاده از تکنولوژی بلاکچین یک سیستم مالی غیرمتمرکز را ایجاد کرده است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که ما برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نداریم. بیت کوین با استفاده از تکنولوژی همتا به همتا و بدون هیچ مرجع یا بانک مرکزی، کار می کند؛ تراکنشها را مدیریت کرده و بیت کوینهایی صادر می کند که توسط شبکه بطور دسته جمعی ساخته می شوند. بیت کوین متن باز است، طراحی آن عمومی است، هیچکس مالک آن نیست یا آنرا کنترل نمی کند وهمه می توانند در آن مشارکت کنند. با این همه ویژگیهای بی نظیر، بیت کوین کاربردهای هیجان انگیزی دارد که نمی توان در هیچیک از سیستمهای پرداخت پیش از این پیدا کرد.

ماینینگ یا استخراج چیست؟

استخراج بیت کوین به عنوان ستون فقرات شبکه بلاکچین این رمزارز است. نقش ماینرها یا استخراج کنندگان در تامین امنیت و تایید تراکنش های بیت کوین، نقش حیاتی می باشد. بدون وجود ماینرها، شبکه مورد حمله قرار می‌گیرد و ناکارآمد خواهد بود. استخراج بیت کوین توسط کامپیوترهای خاصی انجام می‌شود و وظیفه ماینرها این است که شبکه را امن کرده و تراکنش بیت کوین را پردازش نمایند. ماینرها با حل یک مساله محاسباتی به جوابی دست می‌یابند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بلوک‌های تراکنش ها را به هم متصل کنند و به ازای این سرویس که به شبکه می‌دهند، کارمزد تراکنش و بیت کوین جدید جایزه می‌گیرند. در طول این فرآیند با این کار بیت کوین تولید کرده‌اند و به همین دلیل هم به کار آنها استخراج می‌گویند.

 responseive image
 responseive image

فارم ماینینگ

درآمد حاصل از ماینینگ، سرمایه گذاران را ترغیب میکند که تعداد دستگاه های خود را افزایش دهند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. اما صدای نسبتا بالای دستگاه های مایننیگ و همچنین مصرف برق آن، نصب تعداد بالای دستگاه در منزل مسکونی را غیرممکن میکند. بنابراین سرمایه گذاران در مقیاس های بزرگ تر، سوله هایی را برای این کار در نظر می گیرند که معمولا خارج از شهر هستند که صدای تولیدی آن، مزاحم کسی نباشد و همچنین در هزینه برق صرفه جویی شود. در حالت کلی و خلاصه ، به تعداد قابل توجهی از دستگاه های ماینر که همزمان در جهت استخراج ارزهای دیجیتال (بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری) فعالیت میکنند مزرعه استخراج یا فارم ماینینگ می گویند.

خدمات ماینینگ نوآی

DAPP

پشتیبانی و نگهداری

DAPP

نصب و راه اندازی

DAPP

تامین دستگاه

DAPP

مشاوره سرمایه گذاری

در صورتی که علاقمند سرمایه گذاری در بحث ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال هستید فرم زیر را پر نمایید
کارشناسان نوآی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.